BeBionic Biyonik El

Marka: Ottobock

BeBionic Biyonik El, tasarımıyla kullanım rahatlığı sunar. Protez dayanıklılık, performans ve kolay kullanım ilkeleri ile üretilmiştir.

Doğal kullanıma uyumlu ve tüm eklemleri hareketli parmaklar, üstün hareket ve kavrama kabiliyeti sayesinde doğal el hareketleri kullanarak günlük işlerin yapılabilmesine imkan sunar.

Protezin size uygunluğunu kontrol etmek ve ayrıntılı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Dynamic Arm Dirsek Üstü Kol Protezi

Marka: Ottobock

Dirsek üstü amputasyonları özel bir durum oluşturur, çünkü elin işlevlerinin yanında dirseğin fonksiyonlarının da protez tarafından yerine getirilmesi gerekir. DynamicArm dirsek eklemi, özel teknolojisi sayesinde hareketlerinizi doğal bir şekilde yapmanızı sağlar. DynamicArm, kaslarınızdan gelen sinyallerle kontrol edilir ve bir elektrik motoru ile çalışır. DynamicArm kontrol birimi, kas sinyallerini aynı zamanda protez ele de aktarır ve elin açılıp kapatılmasının yanında rotasyonu da sağlanır. DynamicArm’ı gerip bükebilirsiniz de…

DynamicArm’ın Ottobock VariPlus Speed eli ile kullanılması tavsiye edilir. VariPlus Speed protez el, diğer ellerden 3 kat hızlı açılıp kapanabilir. DynamicArm ve VariPlus Speed bileşimi protez, nesneleri rahatlıkla tutmanızı ve kavramanızı sağlayarak iş hayatınızı, günlük yaşantınızı ve boş zamanlarınızı aktif yaşamanızı sağlar.

Özellikler:

Güvenli tutuş
Hızlı refleksler
Kontrol kuvvetleri
Kozletik eldiven
Yürüyüş salınımı

Dirsek Altı Myo Kol Protezi

Marka: Ottobock

 

Kolun dirsek altı amputasyonu sonrası yapılan kol protezlerinde dirsek eklemi sağlam kaldığı için dirsek üstü kol protezleri gibi dirsek eklemine ihtiyaç duyulmaz fakat elde ki açma kapatma ve ön koldaki rotasyon haraketlerine ihtiyaç duyulur. Myo kol protezleri bu temel ihtiyaçları karşılayabilen sistemdir. 

Sgk kapsamında ödemesi vardır.

Detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçiniz

Özellikler:

El açma kapatma 
Ön kol iç-dış rotasyon
Kozmetik eldiven